Logo Milena Jastrzębska

Jak pomogłam
firmie Adamiec

O FIRMIE

ADAMIEC to przedsiębiorstwo rodzinne, które oferuje usługi obróbki tworzyw. Powstało jako jednoosobowa działalność gospodarcza, ale od początku w prowadzeniu firmy bardzo angażowała się cała rodzina właściciela. W pewnym momencie rodzeństwo właściciela postanowiło połączyć siły i kompetencje. Przekształcili firmę w spółkę prawa handlowego, ale zależało im, aby nadal utrzymać rodzinny charakter przedsiębiorstwa.

PROBLEM

Właściciele chcieli rozwijać firmę. Nie tylko w obszarze technologii i produkcji, ale także organizacji i zarządzania. Okazało się jednak, że jednoczesne bycie rodzeństwem i kadrą zarządzającą w firmie to duże wyzwanie. Zderzyły się różne pomysły, różne temperamenty i różne potrzeby. Właściciele podejmowali próby reorganizacji i mentoringu we własnym zakresie, aż w końcu przyszedł czas na zaangażowanie specjalisty z zewnątrz. Po 2 latach od założenia spółki firma zwróciła się do mnie, abym pomogła im zbudować sprawnie działający zespół.

WSPÓŁPRACA

KROK
1

BADANIE FRIS®

Najpierw przeprowadziłam dla kadry badana FRIS®, żeby ustalić style działania i myślenia.

KROK
2

WARSZTATY I SPOTKANIA COACHINGOWE

W kolejnym kroku odbyliśmy warsztaty grupowe i indywidualne sesje coachingowe, aby omówić wyniki badań FRIS®. Zwróciliśmy szczególną uwagę na sposób komunikacji w firmie oraz na podział zadań zgodnych z naturalnymi talentami pracowników.

KROK
3

WPROWADZANIE ZMIAN

Na tym etapie przeprowadziliśmy sesję strategiczną FRIS® z zarządem. Dzięki niej mogli oni poznać swoją mapę FRIS® i poprawić komunikację, a także określić kluczowe działania na przyszłość.

EFEKTY

Dzięki pracy pod okiem doświadczonego coacha właściciele mogli zakończyć proces zmian i pójść dalej o własnych siłach. Dziś ADAMIEC to prężnie rozwijająca się firma, która działa zgodnie z zasadą, że każdy pracownik to osoba współtworząca firmę.

CO MÓWIĄ WŁAŚCICIELE FIRMY
O NASZEJ WSPÓŁPRACY?

W ramach współpracy z Panią Mileną dostaliśmy przysłowiową „wędkę”, a nie „rybę” – narzędzia do dalszego samorozwoju – wiedzę o nas, naszych atutach i ewentualnych pułapkach. Pani Milena wręcz elektryzuje otoczenie swoją energią i jest Mistrzynią Organizacji.Z całego serca polecam współpracę z Panią Mileną Jastrzębską na gruncie rozwoju osobistego

Zespół ADAMIEC

MOGĘ POMÓC TAKŻE
TWOJEJ FIRMIE
UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ
KONSULTACJĘ ONLINE

A MOŻE OD RAZU CHCESZ
OTRZYMAĆ OFERTĘ DLA SIEBIE?

Wystarczy, że odpowiesz na kilka krótkich pytań.Gdy poznam wyzwania, przed jakimi stoi Twoja firma, prześlę Ci dokładny opis naszej współpracy wraz z orientacyjną wyceną.

A JEŚLI MASZ
DODATKOWE
PYTANIA NAPISZ
LUB DZWOŃ

ZACHĘCAM DO SKORZYSTANIA
Z FORMULARZA KONTAKTOWEGO