Logo Milena Jastrzębska

WSPARCIE DLA FIRM I ZESPOŁÓW

ZBUDOWAĆ ZGRANY
ZESPÓŁ
TO NIEZŁA
UKŁADANKA!

Razem ze mną poskładasz puzzle tak,
aby Twoja firma rozwijała się bez przeszkód.
Zaczynamy?

CO PODCINA SKRZYDŁA TWOJEJ FIRMIE?

Brak zaufania w zespole? Unikanie odpowiedzialności? Niskie zaangażowanie? Czasami myślisz, że prowadzenie biznesu byłoby całkiem fajnie, gdyby nie ludzie, prawda? Gdyby tak mieć magiczną różdżkę, która sprawi, że wszyscy zaczną się ze sobą dogadywać…

Tyle, że… wcale nie potrzebujesz magicznej różdżki. Wystarczy wiedza o tym, jakich ludzi masz w zespole i jak wykorzystać ich naturalne predyspozycje, aby chcieli (a nie musieli!) ze sobą współpracować.

JEŚLI WIĘC JESTEŚ:

POMOGĘ CI ODKRYĆ,
ŻE TWÓJ ZESPÓŁ
TO PRAWDZIWY SKARB!

JAK TO OSIĄGNIEMY?

Sprawdź, w jakiej formule możemy
współpracować

SZKOLENIA Z ZARZĄDZANIA
CZASEM
I ORGANIZACJI FIRMY

Robić więcej w krótszym czasie? To możliwe. Pokażę Ci sprawdzone triki, jak zwiększyć produktywność pracy zespołowej i jak organizować procesy w firmie, żeby projekty szły jak z płatka.

BADANIA FRIS®
DLA ZESPOŁÓW

Odkryj, w jaki sposób myślą i działają ludzie, z którymi pracujesz. Mocne strony? Każdy je ma. Czas po nie sięgnąć, żeby zespół działał jak marzenie. A wszystko powie Ci badanie diagnostyczne FRIS® Style Myślenia.

SZKOLENIA Z KOMUNIKACJI
NA PODSTAWIE
BADANIA FRIS®

Twoja firma ma już za sobą badanie FRIS®? Wykorzystam je, aby opracować szkolenie specjalnie dla Twoich pracowników. Gwarantuję – spojrzycie na siebie z zupełnie nowej perspektywy. I w końcu zrozumiesz tę Baśkę od księgowości 😉

AUTORSKI PROGRAM
ROZWOJOWY
DLA FIRMY

Od dokładnego audytu, przez plan i warsztaty, aż po mentoring wdrożeniowy – to propozycja dla przedsiębiorców, którzy szukają kompleksowego wsparcia idealnie dopasowanego do potrzeb firmy.

NIE WIESZ, KTÓRA FORMA
WSPÓŁPRACY BĘDZIE NAJLEPSZA
DLA TWOJEJ FIRMY?

Wystarczy, że odpowiesz na kilka krótkich pytań. Jeśli poznam wyzwania, przed jakimi stoi Twoja firma, prześlę Ci ofertę naszej współpracy wraz z orientacyjną wyceną.

A MOŻE POTRZEBUJESZ
BARDZIEJ INDYWIDUALNEGO
WSPARCIA?

Prowadzę także sesje coachingowe, mentoringowe oraz grupy mastermind dla przedsiębiorców i managerów.

 

REWOLUCJA
W BIZNESIE?
TAK, ALE MAŁYMI KROKAMI
I W ZGODZIE Z TWOJĄ FIRMĄ
JAK WYGLĄDA
PRACA ZE MNĄ?

DAJĘ WŁASNE
DOŚWIADCZENIE

Nie jestem teoretykiem biznesu. Sama prowadzę biznes i wiem, z jakimi wyzwaniami zmagają się właściciele małych i średnich firm. Dlatego pracując ze mną, otrzymujesz rozwiązania, które przetestowałam we własnym zespole. I masę konkretnych przykładów.

 

SŁUCHAM
TWOICH POTRZEB

Nie ma uniwersalnych rozwiązań, które działają w każdej firmie. Dlatego każdą ofertę przygotowuję indywidualnie. Pracuję nad nią w duchu Design Thinking – pytam, obserwuję i badam potrzeby. Potem proponuję rozwiązania, które pasują do Twojej firmy.

 

OBIECANKI-CACANKI?
NIGDY W ŻYCIU!

Sprawdź, co mówią o współpracy ze mną!

Bardzo dziękuję raz jeszcze za inspirujące, profesjonalne szkolenie przeprowadzone w otwartej formule z dużą otwartością, z podaniem wielu przykładów ze swojego życia zawodowego i rodzinnego. Niech puentą będzie podsumowanie jednego z uczestników: ” To szkolenie, to była lepsza integracja niż wszystkie imprezki razem wzięte” 🙂

Uczestnik szkolenia z fimy VOLTA Sp. z o.o.

Myślałem, że FRIS to po prostu kolejny „coaching”, a do takich rzeczy z reguły podchodzę sceptycznie. Przekonało mnie wzięcie udziału w badaniu, bo zobaczyłem, że jeszcze wielu rzeczy nie jestem świadom, jeśli chodzi O MNIE, a co dopiero o innych ludzi. Warsztaty FRIS indywidualne dla zespołu oraz warsztaty FRIS grupowe to lepsza komunikacja w zespole, lepsza atmosfera, sprawniej wykonywane zadania. Nie ma się co zastanawiać nawet przez chwilę – nawet największy sceptyk po tej współpracy zauważy, że bardzo mu się ona przydała.

Mateusz Jakubczyk Strefa Języka

TO JAK? DODAJEMY TWOJEMU
ZESPOŁOWI WIATRU W ŻAGLE?

Wypełnij krótką ankietę, a ja prześlę ofertę
dla Twojej firmy wraz z orientacyjną wyceną.

A MOŻE WOLISZ
NAPISAĆ LUB
ZADZWONIĆ?
ŚMIAŁO!

ZACHĘCAM DO SKORZYSTANIA
Z FORMULARZA KONTAKTOWEGO