Logo Milena Jastrzębska

MOJA MOTYWACJA?

KAŻDA KOLEJNA OSOBA,
KTÓREJ POMOGŁAM BYĆ
LEPSZYM PRZEDSIĘBIORCĄ
I SZEFEM

Ponad 200
przeFRISowanych
osób
13 lat
doświadczenia jako
praktyk biznesu
Blisko 500
godzin na sali
szkoleniowej
4,9/5
Średnia ocena
moich szkoleń

ZOBACZ JAK
PRZEBIEGAŁA MOJA
WSPÓŁPRACA
Z INNYMI OSOBAMI

Sprawdź poszczególne etapy
współpracy i jej efekty, oraz
opinie przedsiębiorców.

STAWIAM NA KONKRET I EFEKTY
I MAM NA TO DOWODY!

“Zawodowo zajmuję się szkoleniami i rozwojem pracowników w firmie. Na co dzień pracuję z ludźmi, więc chciałam lepiej ich zrozumieć i lepiej się z nimi komunikować. Badanie FRIS i konsultacja z Mileną była strzałem w dziesiątkę. Nie tylko dowiedziałam się, jak mogę usprawnić swoją komunikację z innymi, ale przede wszystkim dowiedziałam się więcej o sobie. Dzięki konsultacji zauważyłam, że współpraca z różnorodnym zespołem jest okazją do podniesienia efektywności i wykorzystania potencjału każdego. Badanie FRIS i konsultację z Mileną polecam absolutnie wszystkim!”

Karolina Litwin

„Jestem Dyrektorem szkoły podstawowej. Zgłosiłam się do Mileny z prośbą o wsparcie coachingowe. W efekcie zdecydowaliśmy się na połączenie indywidualnego mentoringu, sesji mentoringowych dla mnie i mojej wspólniczki oraz badania i warsztaty FRIS® dla zespołu. Otrzymaliśmy pofesjonalne wsparcie co zaowocowało poprawą komunikacji w zespole, integracją i wzrostem wiedzy pracowników.”

Anna Warzycha-Druzd

Szkoła Podstawowa Big Ben

“Mastermind prowadzony przez Milenę dodał mi skrzydeł. Pokazał, że nie muszę wyważać otwartych drzwi, dostałam konkretne narzędzia do pracy, wsparcie i poczucie, że nie jestem sama z moimi wyzwaniami. Pozwoliło mi to popatrzeć na mój zespół inaczej, ale przede wszystkim na siebie inaczej, na moją rolę i również potrzeby osoby, która jest częścią zespołu. Minęły już ponad 3 miesiące od zakończenia programu – nadal sięgam do notatek, poleconych pozycji, inspiruję się od nowa i zauważam inne elementy zespołowej układanki, eksperymentuję. Milena dodała mi odwagi w działaniu.”

Beata Krzyś

Quali – szkolenia komputerowe

MOGĘ POMÓC TAKŻE
TWOJEJ FIRMIE
UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ
KONSULTACJĘ ONLINE

A MOŻE OD RAZU CHCESZ
OTRZYMAĆ OFERTĘ DLA SIEBIE?

Wystarczy, że odpowiesz na kilka krótkich pytań.Gdy poznam wyzwania, przed jakimi stoi Twoja firma, prześlę Ci dokładny opis naszej współpracy wraz z orientacyjną wyceną.

A JEŚLI MASZ
DODATKOWE
PYTANIA NAPISZ
LUB DZWOŃ

ZACHĘCAM DO SKORZYSTANIA
Z FORMULARZA KONTAKTOWEGO